Quick solutions

Guaranteed quality, great price

Purchase and sale of used mobile phones

Second Round buys and sells used mobile phones. We offer your company a large selection of Iphone, Samsung and Huawei models. All the mobile phones we sell have undergone a thorough quality control with the testing software Neva Systems and have received an objective and reliable evaluation according to their condition.

Personaalsus

Personaalsus ja kliendile orienteeritud suhtumine on Second Round’i peamine prioriteet olnud alates esimesest päevast. Kui enamus ettevõtetes on väljakujunenud protsessid, kus ei ole ruumi võtta arvesse kliendi eelistusi ja soove, siis meil on algusest saati olnud täielikult kliendikeskne lähenemine. Erineme konkureerivatest ettevõtetest peamiselt läbi selle, et meie jaoks on oluline alati olla enda klientide ja koostööpartneritega konkreetne ja läbipaistev. Räägime asjadest otse ja ausalt – vähem juttu ja rohkem tegusid.

Väiksemad kulud, suurem kasum

Limiteeritud ressursid on üks põhiomadusi, mis ettevõtlust kirjeldab. Seetõttu on oluline kulusid kärpida ning olemasolevaid ressursse suunata pigem ettevõtte arendamiseks. Tihtipeale lõpetatakse eelmiste mobiiltelefonide kasutamine kaua enne seda, kui tegelikult tehnika eluiga läbi on, seega uuel ringil võivad seadmed veel mitmeid aastaid usaldusväärselt töötada. Küll aga on teise ringi mobiiltelefonide hind tunduvalt soodsam ning meie Second Round’is tahame pakkuda ettevõtetele suurt valikut kasutatud telefone, mis kõik on läbinud kvaliteedikontrolli. Sedasi, saad Sina kulusid kokku hoida ja kogu allesjäänud kapitali panna enda ettevõtte arendamisse.

Suur valik kvaliteetseid telefone

Me hoolime sellest, et meie klientidel oleksid parim võimalik tehnika, mis laseks neil kogu energia panna enda äritegevuse suurendamiseks. Just seetõttu saab meie tootekataloogist valida suure hulga erinevate juhtivate tootjate vahel, kelle seadmeid peetakse parimateks. Second Round’ist saab valida kõikide Apple Iphone mudelite vahel ning paljude uuemate Samsung ja Huawei mudelite vahel. Anna meile teada, mis mudelit soovid ning meie toimetame selle Sinuni.

Mugavus ja kiirus

Kuna ettevõtlus on tihtipeale dünaamiline ja kiiresti muutuv, on oluline, et asjad saaksid tehtud mugavalt ja kiiresti. Meie üks suurimaid eesmärke Second Round’is on pakkuda lahendusi, mis seda arvesse võtavad ja sellele põhimõttele toetuvad. Just seetõttu on meil turu kõige lihtsam tagastusvormi saatmine, mille eest saab alati koheselt ka krediitarve. Sedasi, ei pea Sina muretsema aeglase ja keerukate protsessi üle, vaid saad mugavalt ja kiirelt asjad tehtud, et lõviosa ajast läheks administratiivsete ülesannete täitmise asemel põhitöö tegemisse.

Smaller ecological footprint = sustainable business

Nowadays, the importance of being environmentally friendly is increasing rapidly and the company’s reputation depends largely on how sustainable its business operations are. A small ecological footprint is no longer a luxury that only eco-products can afford, but is an essential part of building trust and customer relationships for any business. Given that in our increasingly digital world, technology has a large ecological footprint, one of our values at Second Round is to offer companies the opportunity to do business in a more environmentally friendly way, reducing their own ecological footprint and thereby further enhancing their reputation and trust in the eyes of their customers.

Interested?

Contact our specialist and we will find the right solution for you

    Or visit us