Less nonsense and bureaucracy and more transparency, concreteness and action.

We currently operate with 6 employees and sell on average 30 000 to 50 000 phones every month.

Who are we?

Second Round alustas oma tegevusega 2018 aastal

Ettevõte Second Round alustas 2018 aastal, mil asutaja Rauno Külv, eelmine Redeem Group (Redeem Nordics) müügijuht, märkas turul vajadust paindlikule ja dünaamilisele ettevõttele, mis suudaks kohanduda kliendi soovidega. Nägime, kuidas enamus ettevõtetes on protsessid ja teguviisid nii staatiliselt välja kujunenud, ning ei jäta ruumi võtta arvesse kliendi eelistusi. Meie soovisime aga luua üldpindliku ettevõtte, mis kohandub täielikult kliendi vajaduste ja soovidega. Vähem tühja juttu ja bürokraatiat ning rohkem läbipaistvust, konkreetsust ja tegusid.

Nii sündiski Second Round – kasutatud telefonide hulgimüüja ja -ostja.

Second Round alustas Tartus ühemeheettevõttena, kus Rauno seadmed ise ostis, pakkis ja edasi saatis. Kaua ei läinud aega, et ettevõte edasi areneks ning peagi oli Second Round’il ka uued töötajad ning enda kontor Tartu kesklinnas. Peale seda on ettevõte iga aasta kasvanud mitmekordselt. Hetkel opereerime 6 töötajaga ja müüme keskmiselt 30 000 kuni 50 000 telefoni iga kuu. Kogu selle arengu juures aga ei ole me teinud järeleandmisi teenuse kiiruses, usaldusväärsuses ega personaalsuses. Kliendid, kellega alustasime enda algusaastatel on tänaseni endiselt meie ustavad ja rahulolevad koostööpartnerid.

Meie Second Roudis erineme konkureerivatest ettevõtetest peamiselt oma põhjamaaliku konkreetsusega.

Meie jaoks on oluline alati olla enda klientide ja koostööpartneritega aus ja läbipaistev. Läheneme klientidele mitte läbi selle, kuidas nemad meile saavad kasulikud olla, vaid läbi selle, mida meie klientide heaks teha saame. Kliendid tulevad meie juurde enda soovidega ja meie töö on leida neile lahendus. Enamus meie kliendid on suurettevõtted Euroopast – nii Põhjamaadest kui Lääne Euroopast.

Contact us and we will find a solution to your problem